Blaszane garaże akrylowe – kolorowe garaże blaszane

Admin
admin

Zastanawiasz się nad postawieniem na swojej posesji garażu? Być może przerażają Cię koszty budowy standardowego budynku? Jesienna pogoda zbliża się do nas wielkimi krokami, a co za tym idzie, nasze auta proszą o wsparcie w postaci zadaszenia.

Na pewno przez myśl przeszło Ci zainwestowanie w tańszą wersję garażu, jaką jest blaszak. Decyzja o jego zakupie odeszła na bok ponieważ mówiąc “blaszak” każdy wyobraża sobie smutny, metalowy element. Na szczęście to już przeszłość. Obecnie mamy dostępne na rynku różne rodzaje blaszaków. Jednym z nich jest blaszany garaż akrylowy. Jego wygląd zdecydowanie odbiega od naszego nudnego wyobrażenia o nim. Taki garaż może być zrealizowany w różnych wersjach kolorystycznych.  Ich atutem jest nie tylko wygląd, ale także niska cena oraz łatwość ich montażu.kolorowy garaż blaszany - akrylowy

Czym tak naprawdę różni się blaszak od garażu akrylowego?

Garaże akrylowe są garażami blaszanymi, wykonanymi z blachy akrylowej zamiast ocynkowanej. Blacha akrylowa wygląda dużo bardziej estetycznie niż ocynkowana. Dodatkową jej zaletą jest występowanie w znacznie szerszej gamie kolorystycznej.

Ponadto wybierając garaż możemy zdecydować, czy ma on zostać ocieplony, czy też nie.
Przy wyborze mamy również możliwość skorzystania z gotowego modelu bądź nowego projektu, który zostanie zrealizowany na nasze zamówienie.

Dlaczego wybrać blachę akrylową?

Blacha akrylowa to nic innego jak ocynkowana blacha, na której fabrycznie została położona powłoka farby akrylowej. Dzięki temu materiał jest zabezpieczony przed ewentualnym  zniszczeniem, korozją oraz znacznie przedłuża się czas jego użytkowania.

Oferta garaży akrylowych: blaszaki.com/garaze-akrylowe

Należy zaznaczyć, że nie warto tego wykonywać na własną rękę, ponieważ samo przygotowanie garażu do malowania nie jest już takie proste. Blacha przed malowaniem musi zostać odpowiednio odtłuszczona. Podliczenie tego procesu nie jest entuzjastyczne. Z obliczeń wynika bowiem,  że przygotowanie i malowanie garażu osobiście wiąże się z poświęceniem sporej ilości czasu oraz poniesieniem niemałych kosztów.

Dla kogo jest garaż akrylowy?

Garażem akrylowym powinny zainteresować się osoby, które cenią sobie nie tylko odpowiednie użytkowanie garażu, ale także jego wygląd. Bardziej matowe wykończenie sprawia, że konstrukcja wygląda estetycznie i modnie.

Leave a comment

Your email address will not be published.