Paulas Choice – Płyn złuszczający z 2% kwasem salicylowym

Admin
admin
Paulas Choice z 2 % kwasem salicylowym.

Piękna skóra bez niedoskonałości to marzenie każdej kobiety. Aby je osiągnąć, korzystamy z wszelkiego rodzaju kosmetyków przeciwzmarszczkowych i regenerujących. Jednak nie będą one stuprocentowo skuteczne, jeżeli wcześniej nie przygotujemy odpowiednio naszej skóry. Jak to zrobić? Jednym z zabiegów, który warto włączyć do zimowej pielęgnacji jest złuszczanie naskórka. Kompanem, który pomoże nam w walce o piękno jest płyn złuszczający od Paulas Choice z 2 % kwasem salicylowym.

Złuszczanie skóry pozbądź się martwych komórek

Naskórek stanowi najbardziej zewnętrzną warstwę skóry i podlega cyklicznej odnowie. W warstwie postawnej mają miejsce podziały komórek. Zaczynają one przemieszczać się do wyższych warstw, aż w końcu odrywają od powierzchni skóry. Taki proces trwa ok. 28 dni.

Każdy posiada na skórze warstwę martwych komórek, których należy się pozbyć. To ważne, aby jej nie obciążać i pozwolić na swobodną regenerację. Zaniedbując złuszczanie, pozwalamy na zatykanie porów i powstawanie zaskórników. Skóra staje się szara i zmęczona, a przebarwienia coraz trudniejsze do usunięcia. Nie należy do tego dopuścić, lecz systematycznie usuwać zużyty naskórek. Jak robić to skutecznie? Z pomocą przychodzi płyn złuszczający z 2 % kwasem salicylowym.

Właściwości kwasu salicylowego

Kwas salicylowy posiada szerokie zastosowanie, a jednym z nich jest właśnie kosmetyka. Składnik ten jest beta-hydroksykwasem (BHA) stosowanym w kosmetykach do pielęgnacji twarzy i ciała. Posiada właściwości przeciwbakteryjne i oczyszczające. Przede wszystkim jednak wyróżnia go działanie złuszczające. Dzięki temu produkt niweluje przebarwienia, trądzik oraz zmarszczki.  Stosunkowo wysoka zawartość kwasu salicylowego oczyszcza skórę z martwych komórek, sebum oraz zanieczyszczeń.

Efekty stosowania płynu złuszczającego od Paulas Choice

Rezultatami, które zaobserwujesz dzięki regularnemu stosowaniu produktu są wygładzone zmarszczki oraz rozświetlona, ujednolicona cera bez przebarwień. Ponadto, dzięki płynowi możesz liczyć na zmniejszenie porów, a także gładszą skórę, na której dłużej będzie utrzymywał się makijaż.

Na płyn złuszczający od Paulas Choice postawiły już miliony kobiet na całym świecie. Wszystko dzięki realnym efektom, które produkt jest im w stanie zapewnić. Zaledwie po tygodniu stosowania 100% badanych zauważyło poprawę nawilżenia skóry, a 89% spłycone zmarszczki. Systematyczne stosowanie produktu sprawia, że skóra odwdzięcza się naturalnym, pięknym wyglądem.

Leave a comment

Your email address will not be published.