Katarzyna Pokorska

Kierownik ds. Personalnych Vestas Poland sp. z o.o.
Od początku 2013r Firma Kadrowiec.eu wspiera Vestas Poland sp. z o.o. w zakresie obsługi kadrowo-płacowej. Mimo, iż jako pracodawca posiadamy skomplikowany system rozliczeń czasu pracy oraz szeroki pakiet świadczeń dodatkowych i innych składników wypłat – firma kadrowiec.eu po intensywnym okresie wdrożeniowym sprostała naszym oczekiwaniom i fachowo wywiązuje się ze wszystkich warunków współpracy […]. Co więcej firma Kadrowiec.eu stale wychodzi naprzeciw naszym potrzebom, proponując nowe usprawnienia czy dodatkowe wsparcie […]. Nasza komunikacja przebiega w doskonałej atmosferze, a kiedy jest taka potrzeba otrzymujemy wsparcie również w języku angielskim [...]. Biorąc pod uwagę dotychczasowe doświadczenia, z pełną odpowiedzialnością rekomenduję firmę Kadrowiec.eu, jako solidnego i rzetelnego partnera dla każdego pracodawcy.

Piotr Kowalski

Prezes Zarządu PK Market sp. z o.o Sklepy Piotr i Paweł
Moja opinia dot. pracy firmy Kadrowiec.eu zawiera się w trzech określeniach: 1. Profesjonalizm, 2. Szybkość działania, 3. Doświadczenie. Połączenie tych trzech faktorów daje klientowi pewność rzetelnej i solidnej obsługi w zakresie kadr i płac oraz poczucie porządku i ładu.

Tomasz Witkowski

Postpenit-industrieservice.eu, Wilhelmshaven DE
Współpracując z Kadrowiec.eu należy mieć na uwadze, że mamy do czynienia z: terminowością, solidnością, zaangażowaniem oraz wysokimi kompetencjami. Polecam wszystkim, którzy prowadząc swoją działalność nie mają czasu na ciągłe śledzenie zmian z zakresu prawa pracy, a jednocześnie chcą mieć pewność i spokój, co, do jakości wykonywanej usługi.

Marek Matuszek

Prezes zarządu Trader Team sp. z o.o.
Współpracujemy z Kadrowcem od samego naszego istnienia, a nawet wcześniej, gdyż otrzymaliśmy również pomoc przy zakładaniu spółki. Minęło już 7 lat i nawet nie myślimy o zmianie firmy prowadzącej kadry w naszej spółce.

Marcin Grzelak

Supermarket Piotr i Paweł
Współpraca z firmą Kadrowiec to sprawny kontakt mailowy i telefoniczny, szybkie wyjaśnienia nieścisłości kontrahentów z ZUS-em, miła, fachowa i sympatyczna obsługa, szeroki zakres wiedzy merytorycznej pracowników. Dzięki temu, że zleciliśmy obsługę kadrowo płacową firmie Kadrowiec.eu możemy w pełni skoncentrować się na swojej działalności.

Polkama sp. z o.o.

Szczecin
Od początku swojego funkcjonowania współpracuję w zakresie obsługi kadrowo-płacowej z firmą Kadrowiec.eu sp.j. Profesjonalizm, doświadczenie oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę to są cechy, dla których firma Kadowiec.eu jest godna polecenia oraz zarekomendowania każdej firmie chcącej powierzyć sprawy kadrowe w ręce fachowców. Co więcej, Zespół firmy to nie tylko kompetentne osoby, ale i niezmiernie sympatyczni i otwarci na współpracę.